BARDZO PRAKTYCZNY KOJEC PRZYDROŻNY

DSC02836smallZ cyklu: Skleć To Sam.

Charakteryzuje się:
prostotą wykonania,
użytecznością,
walorami poznawczymi.

To pierwsze jest raczej oczywiste – weź kilka desek, skleć je ze sobą byle jak, podziel kojec na ilość przegród zgadzającą się z ilością posiadanych dzieci i już gotowe!

Użyteczność – cóż może być lepszego dla rodzica niż bezpieczne Pudełko, w którym dobrze zapakowane dzieciaki można zostawić na dowolnie długo; byle nie zapominać o dokarmianiu przychówku od czasu do czasu.

Walory poznawcze – tu konieczne jest dłuższe wyjaśnienie. Na rzeczony kojec ja, Wiedźma Bździnducha, natknęłam się wizytując zaprzyjaźnione Rejony Wysokogórskie, zwane Dachem Świata. Stał sobie przy zakurzonej drodze, którą przechodziły setki obładowanych kolorowymi plecakami Zagranicznych Turystów. Cóż to za atrakcja dla dzieciaków ci przechodzący sznurkiem ludzie i jaki bogaty materiał poznawczy! Dla tych małych Nepalczyków w kojcu było to jak mobilne ZOO, na które mogły się wygapiać do woli. A tu idzie gruba pani z malutkim plecaczkiem, a za nią trzech tragarzy niosących walizy. A tu szkolna wycieczka z Japonii. A tu Rudy Anglik jedzie na wynajętym mule, ściskając pod pachą parasol…To jak interaktywna telewizja – bo czasem jakiś turysta zagadał do nich, cukierka albo kolorową naklejkę dał! I przy okazji darmowa nauka wszystkich języków obcych świata!

Tak że z całym przekonaniem polecam Wam PRAKTYCZNY KOJEC PRZYDROŻNY, tylko zastanówcie się najpierw dobrze, gdzie go postawić, żeby Wasze dzieci jak najwięcej z tego skorzystały…
WB podpis transparent

Reklamy