O Projekcie

Blog Świstaki i Inne Smaki to forum, na którym niekonwencjonalna Wiedźma Bździnducha, znana elitarnym kręgom czytelniczym z książki “Świstawka” Marii Szajer, może nareszcie przemówić własnym głosem.
Po przeczytaniu książki Wiedźma stwierdziła, że Autorce w bardzo miernym stopniu udało się oddać pełnię jej złożonej osobowości. Nie wspominając już o skandalicznym wręcz fakcie, że to nie ona, słynna Wiedźma B., wystąpiła w niej w roli głównej, a siódemka małych świstaków, co nawet jeszcze świstać nie potrafią!

bzidzin mysli 1Bździnducha to prawdziwy doktor House wśród wiedźm; sarkastyczna i kontrowersyjna, ceni dedukcję i niekonwencjonalne rozwiązania, no i nie znosi oglądać swoich pacjentów, sorki, tych, którzy przyłażą do jej domu nad Bardzo Głęboką Szczeliną po poradę… Zwłaszcza, że jest radykalną  obrończynią górskiej przyrody i uważa że osobiste przyłażenie do niej i zadeptywanie gór za niedopuszczalne.
Jest bardzo logiczne, że właśnie ona tworzy pierwszy prawdziwie wiedźmowaty blog, nie tylko dlatego, że woli kontakty wirtualne od realu, ale ponieważ jest za pan brat z nowoczesną techniką.
Ci, którzy przeczytali “Świstawkę” wiedzą, że to przecież ona stworzyła cały system pomysłowych, niezmiernie technicznie zaawansowanych Pułapek czyhających w Wielkich Górach na niechcianych petentów. Chociażby Przełęcz Krzywych Luster, która jest w gruncie rzeczy… już sama zapomniałam, jakim piekielnie technicznie genialnym wynalazkiem jest. Zajrzyjcie do książki!

Z Bździnnduchą można kontaktować się wyłącznie wirtualnie. Wszelkie Pytania, Prośby o Porady, Listy Pochwalne uprasza się wysyłać na bzdzinducha@gmail.com

Reklamy